İzmir'in Bir Numaralı Cam Balkon Firması

Cam balkon sektöründe yıllardır bulunmaktayız bu doğrultuda epey yol kat ettik. Her geçen gün kendimizi geliştirdik ve sizlerin önerileri doğrultusunda firmamızı revize ederek büyüme yoluna gittik. Başlarda yalnızca cam balkon hizmeti veren firmamız şuan ki bulunduğu konumda çift camlı camlama, kayar ve katlanır sistemler, giyotin camlama, cam kapı ve pergola tente hizmetini sizlere sunmakta.

Kendimizi geliştirmekten bahsediyoruz, peki nedir bu gelişim? Sizlerin önerileri doğrultusun da Türkiye'de ilk çift su tahliyeli Panorama Cam Balkon markalı kasalarımızı ürettik. Cam balkon sistemlerin de en çok şikayet edilen durum su sızdırmasıdır. Aşırı yağmurlarda balkonlarınız su sızdırmaktadır bizlerde bu durumun önüne geçebilmek adına çift su tahliyeli kasalarımızı sizlerin kullanımına sunduk. Camlarınız su sızdırsa dahi tahliye kanalları sayesinde sızan su dışarı atılmaktadır böylece odanız, salonunuz veya mutfağınız gibi kullandığınız balkonlarınız su almaz ve eşyalarınız güvenli bir şekilde muhafaza edilmiş olur.

Bizi diğer firmalardan ayıran diğer önemli husus ise sunduğumuz garanti ve servis kalitesidir. Cam balkon izmir yaptıran bir çok kullanıcı kendi hataları veya kendi bilgileri dahilinde olmadan cam balkonlarında sıkıntı yaşamakta bu sıkıntıyı firmaya bildirdiklerinde ise firmadan kullanıcı hatası yanıtını alıp mağdur edilmekte. Bizler bu durumun önüne geçmekteyiz! Eğer balkonunuza cam balkon yaptırmak için bizi seçtiyseniz içiniz rahat olsun. Her hangi bir arıza veya teknik sıkıntıda firmamız en kısa süre destek sağlamaktadır. Firmamız da cam balkon sistemleri 2 yıl garantilidir.