Kendi Markamız ; PANORAMA CAM BALKON

Bir önceki makalelerimiz de kendi üretimimiz, kendi markamız olan Panorama Cam Balkon Sistemlerine özel dizayn edilmiş alt ve üst kasalardan sıkça bahsetmiştik. Bu makalemiz de ise kasaların teknik detaylarına, kullanım kolaylığına ve sizlere sunduğumuz avantajlardan bahsedeceğiz.

Panorama Cam Balkon markasına sahip kasalarımız sizlerin önerileri doğrultusunda geliştirilmiş ve sizlere kolaylık sağlaması amacıyla üretilmiştir. Cam balkonlar da sık sık şikayet edilen durum su sızdırmasıdır. Bir çok firma "cam balkonlarımız sızdırmaz, asla balkonunuz su almaz"  gibi vaatlerle balkonu camla kaplayıp ardından su alıyor şikayetlerini de kulak ardı etmektedir. Bizler de bu durumun farkına varıp kasalarımızı çift su tahliye kanallı olarak ürettik. Sanak yağışlarda bile su sızdırmayan cam balkonunuz olası sızdırma durumda su tahliyesi kanalları ile suyu dışarı tahliye etmektedir. Böylelikle balkonunuz asla su almaz.

Birçok fayda sağlayan cam balkon kasalarımız 4+4 taşıma rulmanları sayesinde cam ağırlığı veya cam boyu gibi unsurlardan etkilenmeden her türlü zor duruma karşı camlarınızı taşımaktadır. Perde takılabilir üst ayar profilimiz ile cam balkon sonrası balkonunuza perdenizi kolaylıkla takabilirsiniz.

Daha detaylı ve teknik bilgilendirme için Müşteri Temsilcilerimize bu linkten ulaşabilir. Hizmetlerimize ise bu linkten göz atabilirsiniz. 

Ek İşimiz Değil Asıl İşimiz Cam Balkon

su-tahliyeli-alt-kasa

ust kasa

ayar profili

markamız panorama cam