Cam Balkon Renkleri Nelerdir

Evinize cam balkon yaptırmayı düşünüyorsunuz firma tercihinizi yaptınız her şey tamam ama cam rengi ne olacak? Cam balkon renkleri nelerdir? Aklımıza bu sorular gelmekte. Cam balkon renkleri şeffaf hariç bronz, yeşil, mavi ve füme olmak üzere 4 adettir. Peki bu renklerden hangilerini tercih etmelisiniz? Bu sorunun cevabı için doğru yerdesiniz.

Balkonum Çok Güneş Alıyor, Hangi Renk Cam Balkon Yaptırmalıyım?

Böyle bir durumda size kesinlikle füme rengini öneririz. Füme renk cam balkonlar güneşin direk evinize temas ettiği cepheler de oldukça sık kullanılır. Füme rengi güneşin ışınlarını absorbe eder ve güneş ışınları balkonunuza direk olarak temas etmez aynı zamanda füme rengi balkonun içerisini de gizlemektedir bu artılarından dolayı oldukça sık kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

Füme Renk Cam Balkon ;

Cam Balkon Renk Tercihinizi Etkileyen Unsurlar

Bazı durumlar da renk tercihini isteğinize göre yapamamak tasınız. Örneğin site de oturuyorsanız yönetim cam rengine müdahale edebilir veya küpeşteniz istediğiniz renk ile uyumlu olmayabilir buna benzer etmenler bazı durumlarda istediğiniz renk cam balkonu yapmamıza engel olmaktadır. Firmamıza gelerek cam renklerini inceleyebilir alanında uzman arkadaşlarımızdan bilgi alabilirsiniz.