Hakkımızda

Sizlerle Gelişiyor, Geliştikçe Üretiyoruz.

Anasayfa » Hakkımızda

Hakkımızda

Keyf-i Panorama Cam Balkon Sistemleri, sektörde çalışan ve yönetici vasıfları ile geçirilen 12 yılın ardından, edinilen bilgi, tecrübe ve müşteri memnuniyet odaklı hizmet anlayışı ile İzmir Çiğli Organize Sanayi Bölgesi, Odin iş merkezinde, tüm teknik ve kurumsal altyapıların hazırlanması sonrası, yetkin ve uzman personel ekibiyle hizmet sunmaya başlamıştır.

Keyf-i Panorama, ana faaliyet alanı balkon camlama olmak üzere, kayar katlanır, sürme cam sistemleri, kış bahçe sistemleri, senkronize katlanır ve park alanlı kayar cephe vitrin sistemleri, Apex ve Eclipse pergola tente sistemleri, otomatik kayar, otomatik döner ve inox cam kapı sistemleri üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hedefimiz

Keyf-i Panorama, Türkiye’nin en güvenilir markası olma hedefi ile satış sonrası memnuniyeti inşa etme yolunda, en kaliteli ve uluslararası spesifikasyonlara uygun ürünleri ile tüketicilerine, dert değil keyif sunma prensibini şirket olarak şiar edinmiştir.

Ücretsiz Keşif

Bir telefonunuz ile hiç bir bedel talep etmeden, uygulama yapılacak alanınızı inceliyoruz, ihtiyaçlarınız ve önerileriniz doğrultusunda size en uygun camlama modelini belirleyip, en kaliteli hizmeti en uygun fiyatla sizlere sunuyoruz.

Garantili Üretim

Yapıldığı anda güzel görünen değil yıllarca sorunsuz ürünler sunmak amacıyla, uluslararası spesifikasyonlar çerçevesinde üretilmiş, yüksek kaliteli ürünler ile garanti kapsamında hizmet sunuyoruz.

Satış Sonrası Destek

Tüketicilerin en büyük sorunu almış oldukları hizmet sonrası muhattap bulamamak olmaktadır. Bizler Panorama Cam Balkon ekibi olarak asıl dosların satış sonrası hizmet menuniyeti ile kazanıldığına inanıyor. Satış sonrası destek hizmetlerimiz ile sorunsuz bir kullanım süreci yaşamanız için çabalıyoruz.

Cam Balkon Keyfi
Cam Balkon Yaptırmak İstiyorsanız Doğru Adrestesiniz

Ücretsiz keşif, garantili üretim ve taksit imkanlarıyla Panorama Cam Balkon Sistemlerini sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Ücretsiz Keşif İçin Tıklayın

Instagram Gönderileri

Bize Ulaşın

  • info@panoramacambalkon.com
  • 0(232) 386 00 81
  • 0(530) 116 37 66
  • Ataşehir Mahallesi, 8229/1 Sokak No:30 Odin İş Merkezi
    Çiğli / İzmir